Materiály NCD

Abeceda přirozeného růstu církve

Christian A. Schwarz

Stručné a srozumitelné představení programu Přirozený růst církve. Tato knížka je vhodná pro všechny členy sboru, který se rozhoduje nebo se již rozhodl pro realizaci tohoto programu.

Cena 27 Kč - VYPRODÁNO!
(32 stran, měkká laminovaná barevná obálka)

 

Přirozený růst církve

Christian A. Schwarz

Tato barevná publikace popisuje výsledky mezinárodní studie z více než 1000 církevních sborů ve 32 zemích, jejímž cílem bylo zjistit, jaký vliv má osm základních kvalitativních vlastností na růst sboru. Kniha je rozdělena na pět částí: 1. Osm kvalitativních vlastností, 2. Nejnižší faktor, 3. Šest biotických principů, 4. Nové paradigma a 5. Deset praktických kroků.

Cena 298,- Kč 
(128 stran, tvrdá laminovaná barevná obálka)

 

Průvodce pro realizaci programu Přirozený růst církve

Christian A. Schwarz, Christoph A. Schalk

Pracovní příručka pro sbory, které realizují program Přirozený růst církve. Obsahuje množství praktických rad, jak postupovat v jednotlivých fázích - od vyhodnocení situace sboru přes vytvoření plánu rozvoje až po jeho realizaci. Kniha obsahuje řadu kontrolních seznamů, pracovních listů a pomůcek.

Cena 270,- Kč 
(240 stran, měkká laminovaná barevná obálka)

 

Vyfarbi si svoj svet s prirodzeným rastom cirkvi

Christian A. Schwarz

Kniha Vybarvi svůj svět s přirozeným růstem církve vychází z předcházející knihyPřirozený růst církve, která představuje výsledky úvodního průzkumu. Obsahuje stejná témata jako původní kniha, navíc je ale dále rozšiřuje a prohlubuje. Nejdůležitější prvky knihy:

  • Kniha představuje principy přirozeného růstu církve z pohledu běžného křesťana, není limitovaná pohledem pastora, kazatele nebo faráře.
  • Principy přirozeného růstu církve dává do osobní roviny, ne jen do roviny sboru nebo skupinky.
  • Centrem každé kapitoly je Trinitární kompas (z angl. slova „Trinity“ – Trojice, pozn. překl.), který je základním nástrojem uvedení principů přirozeného růstu do praxe.
  • Explicitně zdůrazňuje využití v kontextu různých kultur, pravděpodobně o hodně víc než doposud; kniha se stává typickou „značkou“ přirozeného růstu církve. V této nové knize se s vámi chci co nejlépe podělit o to, co jsem měl možnost se naučit za posledních devět let. Doufám, že se mi podařilo sdělit i to, že v rámci komunity přirozeného růstu církve bylo pro mne úžasnou radostí spolupracovat s různými křesťany. 

Ukázka z knihy

Cena 190,- Kč

(150 stran, tvrdá laminovaná barevná obálka)


Sada dotazníků pro sborový profil

Dotazníky jsou základem pro vytvoření profilu sboru. Dotazníky si je možné stáhnout v sekci "ke stažení" nebo objednat v kanceláři ČEA. (Zasílaná sada obsahuje 30 dotazníků pro členy církevního společenství a 1 dotazník pro duchovního.)

Cena 240,- Kč + poštovné a balné.

Knihy je možné zakoupit prostřednictvím kanceláře ČEA nebo u většiny křesťanských knihkupců. Sbory, které realizují přirozený růst církve pod vedením autorizovaného poradce, mohou po domluvě s ČEA získat slevu na uvedené publikace! Pro větší objednávky nabízímí množstevní slevu!

 

 

Vybarvi svůj svět s NCD

V nabídce ČEA naleznete novou knihu "Vyfarbi si svoj svet s prirodzeným rastom cirkvi" od Christiana A. Schwarze.

Kniha Vybarvi svůj svět s přirozeným růstem církve vychází z předcházející knihy Přirozený růst církve, která představuje výsledky úvodního průzkumu. Obsahuje stejná témata jako původní kniha, navíc je ale dále rozšiřuje a prohlubuje.

Více informací o publikaci, která vychází ve slovenštině, je možné najít na e-shopu ČEA.

 
  • M4
  • Národní týden manželství